top of page

Lekce

vyberte si, jaký styl jógy bude vyhovovat právě Vám

IMG_5144.jpeg

Vinyasa jóga

Vedené lekce vinyasa jógy vychází primárně z asán ashtangy. Hodiny jsou dynamické a každá lekce je unikátní. Vždy začínáme s pozdravy slunci a během hodiny projdeme sérii pozic se zaměřením na všechny tělesné partie. To vše s důrazem na správné dýchaní a návaznost jednotlivých pozic skrze vinyasu.

Office jóga

Ať už jste malá firma s pár zaměstnanci či velká korporace, připravím pro Vás lekce na míru s důrazem na posilnění tělesných partií, které jsou nejvíce zatížené převážně sedavým zaměstnáním. Lekce mohou probíhat ráno, během polední pauzy nebo po práci. Nejen, že uděláte něco pozitivního pro své tělo i ducha, ale zároveň budete mít pravidelnou mimopracovní aktivitu s Vašimi kolegy. Praktikovat lze přímo u Vás v kanceláři nebo v jiném prostoru poblíž Vaší firmy, a nově samozřejmě i online. Určitě nejvíc fit jsou zaměstnanci ČSOB, Horizon Holding, Hilton Prague Old Town nebo z firmy Lehotsky Capital.

Child's Pose
2eb12051-f85e-4a0a-b8c6-06d302acdc92.JPG

Private jóga

Soukromé lekce jsou vždy sestavené přesně dle Vašich potřeb. Učím úplné začátečníky i pokročilé, jelikož jóga je celoživotní cesta a vždy je co objevovat a učit se. Více než hodina individuálního přístupu může posunout Vaši praxi rychleji a účinněji ke kýženému výsledku. 

Jóga pro sportovce

Lekce jógy je sestavena speciálně pro potřeby aktivních sportovců. Jóga Vás naučí pracovat se svým dechem a pozorností, což příznivě ovlivní sportovní výkon. Zaměříme se i na budování síly středu těla, zvýšení flexibility a uvolnění napětí v zatěžovaných svalových partiích. Zapojíme všechny části těla a svalové skupiny během prodýchávání v jógových pozicích, vykompenzujeme jednostranné zatížení a snížíme riziko zranění přetížených částí těla. Jógová praxe rovnoměrně vyváží napětí a uvolnění a směřuje k získání tělesné i duševní stability a rovnováhy.

IMG_5161.jpeg
ac80cdb9-0874-4262-a03d-a116b1d5469f.JPG

Surf jóga & kempy

Před pár lety jsem se zamilovala do surfování a oceánu a spojila jsem tuto svoji novou vášeň s jógou. Vytvořila jsem koncept lekcí pro všechny, kteří se chtějí mimo sezónu co nejlépe připravit, zlepšit svůj výkon na vlnách a zároveň zregenerovat tělo i mysl. Lekce jsou zaměřené na partie, které jsou při surfování nejvíce zatěžované. Správným a pravidelným cvičením pak získáte lepší kondici a zároveň předcházíte možným zraněním.
Surf jóga kempy se pravidelně konají v několika destinacích po celém světě. Pobyty jsou koncipované tak, aby si je užili jak úplní začátečníci, tak i zkušení jogíni a surfaři. Kromě těchto dvou klíčových aktivit jsou během pobytu zajištěny další workshopy, přednášky, společné výlety či ochutnávky místní kuchyně. Přehled připravovaných pobytů najde vždy na mém webu, s přihlédnutím k aktuální situaci.

bottom of page