Pobyty

Relax víkend v Novohradských horách
(prodloužený víkend se vším všudy)

IMG_9671.JPG

Termín 6. 10. - 9. 10. 2022

Oddechnout si, načerpat čerstvou energii a užít si jógovou praxi na krásné polosamotě, v lůně panenské přírody Novohradských hor. Kdo by po tomhle nezatoužil? Naplánovala jsem tedy pro vás tento super prodloužený víkend.

Čekají nás čtyři dny plné relaxu, jógy, dobrého jídla (i pití;)) a odpočinku. Tento čas můžete pojmout jako start zdravého životního stylu nebo ho využít k prohloubení poznatků jak pečovat o své fyzické a psychické zdraví nebo si jen užijete čas pro sebe v milé společnosti a krásné přírodě, která ve zdejším kraji přímo vybízí k relaxaci, toulkám po nekonečných loukách a lesích. 

A na co všechno se můžete těšit?

• 5 jógových lekcí + 1 workshop 

• ubytovaní - čtvrtek až neděle.

• strava  vegetarian/vegan plná penze - snídaně, oběd, večeře, čaj, káva k snídani, odpolední dezert (veškeré jídlo bude připraveno z potravin v bio kvalitě)       

Projdeme si základními principy jógové praxe. Vysvětlíme si techniku dechu jako nejdůležitější esenci jógy. K tomu přidáme nácvik základních ásan a samozřejmě nebude chybět závěrečný relax a sankalpy - způsob, jak si správně přát.

Pobyt je vhodný pro všechny, pro úplné začátečníky, kteří chtějí poznat jógu a vyzkoušet si její pozitivní vliv na tělo a mysl, ale přijdou si na své i pokročilí jogíni.

Francie - all inclusive
VYPRODÁNO

V_dune_landes.jpeg

Termín 18. 9. - 25. 9. 2022

Jediný česko-slovenský surfkemp, kde máš v ceně snídani, oběd a večeři v podobě švédských stolů plné dobrého francouzského jídla...neboť ze surfování vyhládne. Doprava z letiště je také v ceně, stejně jako mnoho aktivit! Už tedy zbývá koupit letenky…

 

Nejlepší podmínky

Zářijové týdny nabízejí většinou slunečné počasí, dobré podmínky pro surf a vyhřátou vodu po slunečném létě. Naše pláž je jen pár kilometrů od světoznámých surfařských spotů (Hossegor, Rip Curl Pro...). Surfařský areál je umístěný mezi jezerem a oceánem, náš areál se nachází přímo v lese, vzdálený je jen 600 metrů od vln. Bazén ve středu areálu a hamaky na stromech kolem chatek jsou pozvánkou k relaxaci.

Lekce jógy jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. Náročnost a tempo lekcí bude vždy přizpůsobeno úrovni cvičenců a programu v daný den. Během pobytu si účastníci vyzkouší různé styly jógy: ashtanga jógu, vinyasa jógu, fit&slim power jógu, a jógu speciálně zaměřenou pro potřeby surfařů. Správná příprava (zahřátí, strečink, posílení) uchrání před zbytečnými zraněními.

 

Fantastický region 

Hemingway nemohl krásněji popsat svou lásku k jihozápadnímu francouzskému regionu Baskicku v knize "The sun also rises". Oblast obklopená oceánem a Pyrenejemi se pyšní krásnou přírodou, kterou si lokální nade vše váží. Pláž dlouhá 106 kilometrů táhnoucí se až k Bordeaux, vytváří písečnou dunu, která chrání vnitrozemský borový les.

 

Platí zde „l´art de vivre“, což v překladu znamená „umění žít uvolněný a pohodový život“. Toto přísloví platí pro region Baskicka ještě více, než pro kterýkoli jiný ve Francii. Možná je to tím mořským vzduchem a sluncem, možná nespoutanou energií oceánu.

 

Všichni gurmáni a požitkáři si přijdou na své, protože "foie gras", nebo kachní paštika je vyhlášená specialita zdejších kuchařů. Dobrá zpráva, tito kuchaři vám budou vařit 3 krát denně…

Rezervace již není možná

Zážitkové Bali premium

b2909380-ec97-4590-8754-2cc1e5092265.JPG

Termín 1. 11. - 14. 11. 2022

Zážitkové Bali nabízí surfování, jógu a cestování! Termín “Premium” pro náročnější kempery zahrnuje i snídani, každodenní dopravu minibusem a 4-denní výlet po ostrově se sídlem ve spirituální vesnici Ubud. Pobyt bude zakončen relaxem v krásné soukromé vile s bazénem.

Takzvaný poloostrov surfařů, Bukit nabízí mnoho vln, surfařských „cool“ barů a levných warungů (lokální „restaurace“).

Za poslední roky se ale Bukit stal žádanou destinací i pro běžné turisty a jóginy. Otevírají se chutné restaurace z celého světa, luxusnější podniky za dobré ceny a lze nalézt noční program každý den.

Surfkemp je strategicky umístěn ve středu poloostrova Bukit, odkud se umíme dostat do 30 minut na každý surf spot.

 

Ostrov bohů

Ostrov Bali má ideální podmínky pro surfaře a jogíny: celoroční surfování díky tvaru a pozici ostrova, desítky surf spotů, tropické podnebí, spirituální mindset obyvatel a zdravý životní styl. Samozřejmě nebude chybět také večerní relax a psychedelická full moon párty na pláži.

 

Večerní program

Hned po „sunset session“,  jsou surfaři na Bali zvyklí najíst se za pár korun v lokálních „warungách“, ale v nabídce se také nacházejí stovky mezinárodních kvalitních restaurací za super ceny.

Ostrov bohů je znám také pro svůj párty život, který nás nemine hlavně kvůli tomu, že to máme v názvu. Jih ostrova nabízí chill atmosféru s podniky převážně pro surfaře: Single fin, Cashew tree, Wishing well, Savaya, atd…

Termín nám také dopřeje úplněk, kdy se koná psychadelická „full moon párty“ na tajné pláži.

Zážitkové Bali

sb-insta-small.jpeg

Termín 20. 11. - 30. 11. 2022

Bali je malý ostrov s nekonečnými možnostmi. Každý si najde to své a nezáleží jestli je surfař, jogín, potápěč, gurmán nebo ho zajímá kultura. Doprava na motorkách a exotika Vám zaručí nezapomenutelné vzpomínky. Listopad se uvádí jako konec suché sezóny, což znamená menší, příjemnější vlny a hlavně méně lidí ve vodě. Nenechte se odradit deštěm, ten se vyskytuje převážně v noci, vyfiltruje všechny otravné turisty a okrášli přírodu tropickou zelení. Voda má příjemných 28-30 stupňů, takže stačí plavky, neopren a opalovací krém/zinek. Je to naše oblíbená sezóna.

 

Ráj surfařů

Ostrov Bali má ideální podmínky pro surfaře a jogíny: celoroční surfování díky tvaru a pozici ostrova, desítky surf spotů, tropické podnebí, spirituální mindset obyvatel a zdravý životní styl. Poloostrov surfařů, Bukit, nabízí mnoho vln, surfařských barů a levných warungů (lokální „restaurace“).

Za poslední roky se Bukit stal žádanou destinací i pro běžné turisty a jóginy. Otevírají tu nové super restaurace z celého světa, luxusnější podniky za dobré ceny a lze zde nalézt noční program každý den.

Surfkemp je strategicky umístěn ve středu poloostrova Bukit, odkud se umíme dostat do 30 minut na každý surf spot.

Vítaní jsou začátečníci, tak jako pokročilejší surfaři. Lekce a surf guiding budou podávat kvalitní lokáni instruktoři a PartyVlny team.

Lekce jógy jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. Náročnost a tempo lekcí bude vždy přizpůsobeno úrovni cvičenců a programu v daný den. Během pobytu si účastníci vyzkouší různé styly jógy: ashtanga jógu, vinyasa jógu, fit&slim power jógu, a jógu speciálně zaměřenou pro potřeby surfařů. Správná příprava (zahřátí, strečink, posílení) uchrání před zbytečnými zraněními.