top of page

Pobyty

SURFJOGA KEMP 
V ANGLII

 

2000_63419e7c47c28.jpeg

Termín 22. 9. - 29. 9. 2023

Po dvou úspěšných surfjóga kempech, které se konaly letos v květnu, Vás opět zveme do anglického městečka Crantock v hrabství Cornwall. Tohle místo Vám svojí krásou a spoustou možností k aktivnímu i pasivnímu odpočinku doslova vyrazí dech.

Čeká nás týden plný surfingu, jógy, úžasné atmosféry, lidí okolo Vás a samozřejmě i odpočinku. Hlavní náplní kempu a naším hnacím motorem však stále zůstává Váš progres v surfingu a józe a individuální přístup. Kemp je určen jak úplným začátečníkům, tak i pokročilým jogínům i surfařům. 

Čeká Vás pět speciálních jógových lekcí, vycházejících z vinyasa jógy, zaměřených na potřeby surfařů (otevření kyčlí, zlepšení mobility v ramenou a pochopení správného držení těla v záklonech, aby Vás nebolela bedra a ležení na surfu bylo bezpečné). Tento styl jógy Vás skvěle připraví na surfování, zabrání případným zraněním a zlepší Váš výkon ve vlnách.

 

Surfové lekce budou vedeny Petrem Skálou, kterého jste již třeba potkali v jiné surfové destinaci světa. Pítrs je asistent manažera v místní surfové škole, se kterou budeme celou dobu spolupracovat. Již několik let žije na tomto místě a proto bude vždy lekce probíhat za nejlepších možných podmínek a na tom nejlepším místě.

Výuka bude probíhat v češtině a bude přizpůsobena individuálním potřebám všech surfařek a surfařů.

A jako vždy samozřejmě nebude chybět ani posezení u kávy, ochutnávka místních specialit a mnohem více...

YOGA RETREAT
NA BALI

PHOTO-2023-04-16-15-00-38.jpg

Termín 8. 10. - 18. 10. 2023

Zveme vás na 10 denní intenzivní jógový pobyt v nádherném hotelu Puri Gangga v Ubudu a v luxusní vile u vyhlášeného surf spotu na Bingin pláži. 

Kromě cvičení vás čekají divoké vodopády, očistné prameny, chrámy bez davu turistů, procházky v rýžových terasách, surfování na nejlepších spotech na Bali, neskutečné jídlo, večeře při západu slunce, nákupy i surfové párty.

Retreat  je určen pro každého, kdo sní o návštěvě magického ostrova Bali a rád by svůj pobyt spojil s jógou i surfováním.

Pobyt zahájíme v nádherném resortu Puri Gangga v Ubudu s výhledem do džungle, kde zažijete tradiční klidné Bali bez davu turistů. Po 3 nocích v Ubudu se přejíždí na jih Bali, do vily na pláži Bingin Beach, kde je ubytování s privátním bazénem a vlastní jóga shalou na zahradě.

Resort v Ubudu je vybrán tak, abyste zažili tradiční vesnické Bali bez davu turistů. A vila je v části, kde nemusíte používat skútr ani auto a pěšky máte nejen pláže, ale i butiky a restaurace.

Každá naše lekce bude jiná. Vždy ji přizpůsobím úrovni vaší praxe a podmínkám v daný den (jak se budete cítit, jestli bude úplněk nebo nov, kdy budeme praktikovat, jaká bude teplota a vlhkost vzduchu nebo jestli máte za sebou náročný den). Tématicky budou lekce: na příjemné dobré ráno - rozproudění energie, uvelnění stresu, lekce pro zdravá záda, lekce pro štíhlé tělo a správně fungující metabolismus, lekce pro sportovně nebo pro příjemný spánek a regeneraci.  

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, pro muže i ženy.

bottom of page