Pobyty

Jóga v Krkonoších

erlik-600x600.jpeg

20. 5. 2022 - 22. 5. 2022

Třídenní pobyt v Erlebachově boudě nad Špindlerovým Mlýnem je ideální pro ty, kdo mají málo volného času, a přesto se chtějí na jaře na chvíli zastavit, nadýchat se čerstvého vzduchu, zacvičit si a, společně s lektorkou Veronikou Ševčíkovou, posunout dále nejen svou jógovou praxi, ale také případnou přípravu na surfování.

Součástí ubytování v dvoulůžkových pokojích se snídaní je každodenní vstup do krásného wellness s uklidňujícím pohledem na vrcholky krkonošských hor. V ceně pobytu jsou čtyři lekce jógy a workshop jízdy na surfskatu.

Během víkendového pobytu restartujete svou jógovou praxi, strávíte krásné chvíle s milými lidmi a během tréninku na surfskatu si neuvěřitelně procvičíte nohy. Namasté!

Roxy active camp

PHOTO-2022-04-12-21-27-49.jpg

Termín Surfchampu

 17. 6. – 26. 6. 2022

Termín Roxy Active Campu

 19. 6. – 24. 6. 2022

V rámci letošního ročníku akce Quiksilver a Roxy Czech & Slovak Surfing Championship je pro vás opět připraven úspěšný program ROXY Active Camp, kterým si můžete zpestřit pobyt na Surfchampu 2022. Jedná se o kombinaci surf jógy a fitness s cílem zažít perfektní balanc, který Vám výrazně pomůže při surfingu.

Celý týden bude naplněn rozdílnými lekcemi, takže se rozhodně nebudete nudit. Každý den Vás čeká v rámci 90-minutových lekcí něco jiného. Naučíte se správně dýchat, pracovat s hlubokým stabilizačným systémem, ovládat techniku záklonů, předklonů a rotací. Silná, pružná a energická! Tak se budeš cítit po našem campu! Posílíme a protáhneme tělo, rozproudíme energii a povezeme sa na vlně dechu i na té reálné.

Pokud si chcete užít týden u oceánu na maximum a zkombinovat Roxy Active Camp se surfingem, pak určitě využijte surfové školy Kevina Olsena. Ta je určená jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé, kteří se chtějí zdokonalovat. Program zahrnuje 2 x 2 lekcí surfingu, videocoaching a zapůjčení surfu a neoprénu na celý týden.

Jóga a surf Karibik

surf-joga-karibik-01.jpg

termín přesunut na 2023

SURF, JÓGA A KARIBIK  v Dominikánské republice je určen všem, kdo chtějí na dovolené cvičit jógu pod vedením zkušeného a česky mluvícího instruktora, surfovat na jednoduchých vlnách severního pobřeží Dominikány a poznat tuto zemi jinak, než jen z lehátka hotelového resortu.

Doporučujeme jej těm, kdo by rádi na pár dní zapomněli na každodenní stres a uspěchaný rytmus evropského života, kdo chtějí svou dovolenou spojit s trochou dobrodružství, poznat život místních lidí, surfovat na kvalitních vlnách a do toho si každý den zacvičit.