Pobyty

Jóga a surf na Lanzarote

veru_Lanz.jpg

24. 11. 2021 - 1. 12. 2021

1. 12. 2021 - 8. 12. 2021

Jóga a surf na břehu oceánu, ubytování s výhledem na pláž, vlny, ostrovy a sopky. Toto jsou ideální pobyty i pro ty, kdo mají home office, protože nejen WiFi tu šlape skvěle!

Týdenní pobyt na sopečném ostrově vám zajistí předvánoční restart a energii do náročného konce roku.

Přesvědčíte se, jak je v dnešní době „homeofficů“ důležité udržovat pravidelné rituály, a jak se vám v podobě fyzického zdraví, dobré imunity a psychické pohody vrátí čas, který věnujete sami sobě.

Jóga a surf Karibik

surf-joga-karibik-01.jpg

termín odložen

SURF, JÓGA A KARIBIK 2021 v Dominikánské republice je určen všem, kdo chtějí na dovolené cvičit jógu pod vedením zkušeného a česky mluvícího instruktora, surfovat na jednoduchých vlnách severního pobřeží Dominikány a poznat tuto zemi jinak, než jen z lehátka hotelového resortu.

Doporučujeme jej těm, kdo by rádi na pár dní zapomněli na každodenní stres a uspěchaný rytmus evropského života, kdo chtějí svou dovolenou spojit s trochou dobrodružství, poznat život místních lidí, surfovat na kvalitních vlnách a do toho si každý den zacvičit.

Jóga na Zanzibaru

SurfTrip-Joga-Zanzibar-600x534.jpg

termín odložen

Odpočinek, čas pro sebe, tropická příroda, horké počasí, průzračně modrá voda, výborné a zdravé jídlo, pocházky exotickou zahradou, šnorchlování, paddleboard a koupání na jedné z nejkrásnějších pláží světa, kterou budete mít přímo před bungalovem. To jsou věci, co vás během týdenního pobytu v Zuri Zanzibar čekají. Středem veškerého dění pak bude sedm jógových lekcí koncipovaných tak, aby se staly začátkem nebo zdokonalením vašeho zdravého životního stylu a zvládání starosti o své psychické i fyzické zdraví.

Jóga a surf Sardinie

Surf-Trip.cz-Sardinie-3.jpg

termín odložen

Na tomto výletě vás čeká jen odpočinek uprostřed malebné přírody, procházky po pláži, jóga, surfing nebo paddleboarding, jídlo z typických produktů Sardinie, cappucino k snídani a aperitiv při západu slunce. V programu jsou čtyři lekce jógy, jedna meditace, možnost individuální konzultace s lektorkou a vydatná lekce surfingu pro začátečníky i pokročilé. Ti, kdo surfovat nechtějí, mohou lekci vyměnit za projížďku na paddleboardu, kterému se budeme věnovat také v případě, že by náhodou nebyly vlny. Výuku surfování mají na starosti místní instruktoři ISA, lekce jsou překládány do češtiny. Dokoupení dalších lekcí nabízíme za zvýhodněnou cenu.